SON MODA BAYAN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Son moda bayan örgü şal modellerini sizler için tekrar bir araya getirdim. Bu güzel şal örneklerine ben bayıldım. Sizde sevebilir ve aynısından yapmak yada yaptırmak üzere iseniz fikir alabileceğinizi söyleyebilirim. Bu tür örgü şal yapılışıyla alakalı çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştım.

 
 

Son moda bayan şal modellerini daha önce de çoğu kez paylaşmış ve nasıl yapıldıklarını anlatımlı olarak hemen altta benzer yazılar ekranında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi isterim.

Birbirinden güzel şallar ve değişik örgü şal modellerini de yine bulunca yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay yapılan örgü şal modellerini ben çok seviyorum. Öğretici çalışmaları sayesinde hemen başlayabiliyoruz. Kolay gelsin.

 

DEĞİŞİK ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik şal modelleri, en güzel şal örnekleri ve farklı şal modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir