SPOR GÜNLÜK KIYAFET KOMBİN ÖNERİLERİ

Spor günlük kıyafet kombin önerileri için paylaştığım bu güzel örnekten sizde yararlanabilirsiniz. Bazen evimizde o kadar çok kıyafet içinde kayboluruz ki, ne giyeceğimizi şaşırırız.

Bu tür kombin fikirleri ise hem bize yardımcı olmaktadır. Hem de günlük spor giyim önerileri ile herkesten farklı kombinler ile popüler olabiliriz. Altta paylaştığım örneklerdeki aynı kıyafetleri bulamayabilirsiniz.

Bulabilirsiniz de… ancak benzerleri mutlaka evinizde vardır. Onları kullanarak alttaki kıyafet kombin önerisinden yararlanabilirsiniz. Bu tür yeni kıyafet kombin önerilerini sürekli paylaşıyorum.

Hem yapımı kolay. Hem de aşamalı bir şekilde göstermeleri sayesinde zorlanmadan aynı kombini kendiniz için uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri spor günlük kıyafet kombin önerisi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

spor-giyim-kombin-onerileri

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir