SÜT KUTUSUNDAN OYUNCAK APARTMAN YAPMAK

Süt kutusundan oyuncak apartman yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapıp, evinizde süs veya çocuk oyuncağı olarak kullanabilirsiniz. Süt kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önceden cüzdan yapma ile ilgili bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak süt kutusundan oyuncak yapmak için sanırım bu güzel çalışma dışında paylaştığım bir içerik yok. Eğer varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Süt kutusuyla oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımı çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz.

Çatısı, pencereleri ve boyası ile gerçek bir apartman maketi olacağını görebilirsiniz. Kartondan maket şehir yapmak için bu güzel çalışmayı farklı karton kutularla yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

sut-kutusundan-oyuncak-apartman

 

OYUNCAK AHTAPOT YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahtapot süs oyuncak, anlatımlı oyuncak ahtapot yapımı ve keçeden ahtapot oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir