Tahta Mandaldan Gelin Damat Figürü Yapmak

Bu yazımda sizlere çok güzel ve sevimli bir çalışma paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı el yapımı işler yapmayı sevenler bayılacak. Tahta mandaldan gelin damat figürü yapmak isteyenler için resimli anlatımını paylaştığım çalışmayı yapması da hem eğlenceli hem de kolaydır. Öncelikle bu tür çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirecek süs çalışmaları yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu güzel süs objesini her türlü süsleme çalışmasında kullanabilirsiniz. Ahşap mandaldan gelin damat figürü yaparak çeşitli süsleme çalışmalarına kullanabiliyorsunuz. Evinizde hepinizin tahta mandalları vardır. Bu mandalları kullanarak bu güzel çalışmaları yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sprey veya sulu boya ile üzerini boyamak ve siyah ile beyaz renklerini kullanarak gelin damat figürünü oluşturabiliyorsunuz. Tahta mandaldan gelin damat figürü yapmak için öncelikle malzemeler ;

  • ahşap mandal.
  • sprey boya veya sulu boya.
  • tül parçası.
  • yapıştırıcı.
 
 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra mandalı boyayarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Daha sonra tül parçasını gelin kısmına yapıştırmanız gerekiyor. Sprey boya veya sulu boya ile boyadıktan sonra çalışmayı tamamlayabiliyorsunuz.

tahta-mandaldan-gelin-damat-figuru-yapmak

Tahta mandaldan gelin damat süs çalışmasını yaparak evinizde süs köşeniz varsa kullanabilirsiniz. TV ünitenizin önüne veya çiçeklere de yerleştirerek bu güzel süs çalışmasını kullanabiliyorsunuz. Eğlenceli çalışmaları sürekli olarak sitemizde kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde paylaşmaya çalışıyorum. Benzer eğlenceli çalışmaları bu yazımın sonunda da bulabiliyorsunuz.

source : http://you-dont-have-to-say-you-love-me.blogspot.com/

 

Deriden Kolay Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deriden çanta yapmak, deriden kolay çanta yapmak ve evde kolay çanta yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir