Tahtadan Yuvarlak Sarkaç Süs Yapmak

Bodrum’da iken bir dükkan görmüştüm. Harika sarkaç süsler vardı. Bu paylaşacağım resimli anlatımda yer alan tahtadan yuvarlak sarkaç süs yapmak isteyenler için güzel bir örnek yer alıyor. Bu tür süs çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Eğer bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve satarak para kazanıyorsanız bu çalışmayı da yapmayı öğrenerek kolay bir şekilde satacak yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Tahtadan yuvarlak sarkaç yapıp üzerine süs olarak istediğiniz çalışmaları sıralayabilirsiniz. Sarkaç süs çalışmalarını sitemizde sürekli olarak dekorasyon ve takı tasarım bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımın hemen sonunda da benzer yazılar bölümünde karşınıza sarkaç süs çalışmaları gelecektir. O çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Evde ahşaptan yuvarlak sarkaç süs yapmak isteyenler için paylaşacağım resimli anlatımda tüm adımlar tek tek gösterilmiş. Yapmanız gereken tahtadan yuvarlak çerçeveyi yapmak. Ardından ise ip ile içerisini bir örümcek ağı gibi ördükten sonra süsleme çalışmasını yapmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri evde tahtadan sarkaç süs yapmak için resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tahtadan-yuvarlak-sarkac-sus-yapmak

Bu tür çalışmalar yapıp kapı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Evinizin duvarına 3 adet yaptığınızda güzel bir kombin yapmış olursunuz. Evinize gelen misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Evde tahtadan sarkaç süsler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür bir çalışmayı doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarınıza da düşünebilirsiniz.

source : http://www.dumpaday.com/genius-ideas-2/simple-ideas-that-are-borderline-crafty-35-pics-3/

 

Renkli İpten Ponpon Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ipten ponpon yapmak, evde kolay ponpon yapmak ve ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir