TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK

Taş süslü deri bileklik yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takılar ve bileklikler yapabilirsiniz. Kısa sürede hazırlayıp kullanabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Bu tür takılar yapıp satan ve para kazanan birçok ev hanımı bulunuyor. Onlardan olmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm. Kolay yapılan birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımına ve yardımcı örneklere sitemizden bol bol ulaşabilirsiniz.

Hemen bu altta da karşınıza çıkacak değişik deri bileklik modellerinin yapılışını anlatan çalışmalara da göz atmalısınız. Kolay yapılan bileklik veya takı çalışmalarının resimli anlatımlarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve otantik bileklik çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

tas-suslu-deri-bileklik-yapmak

 

KARTON KORSAN KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton korsan kuklası, karton kukla korsan ve kartondan korsan yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir