TEKLİ PİRİNÇ MODELİ NASIL YAPILIR

Tekli pirinç modeli nasıl yapılır diyen ev hanımlarına önce birkaç örnek örgü resmi ve hemen altından öğretici videolar paylaştık. Bu güzel eğitim setini inceleyerek sizde evde kolay bir şekilde tekli pirinç modeli yapmaya başlayabileceksiniz. Anlatımlı videolarda tekli pirinç örneği yapımıyla alakalı güzel çalışmalar derlenmiş.

Anlatanlar işin uzmanları ve takıldığınız yerde videoları durdurarak yeniden sarabilir ve detaylıca öğrenebilirsiniz. Anlatımlı örgü modeli yapımı ve örgü örneği yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Öğretici videolar sayesinde sizde tekli pirinç örneğini yapmayı öğreneceksiniz.

Benzer örgü çalışmalarını da hemen konunun altında yer alan benzer çalışmalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel ve kolay yapılan örgü çalışmalarını buldukça yine sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

 

APLİKE KEÇE BALİNA KALIBI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aplike balina kalıbı, aplike kalıp balina ve keçe balina kalıbı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir