TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR

Evde tel bükmeyle kolye yapmak isteyenler için farklı bir çalışma paylaştım. Daha önce de tel bükmeyle yapılan kolye örneklerini sıkça paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Tel bükmeyle bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede şık kolyeler veya bileklik takı modelleri yapabilirler.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım kategorilerinde birçok kolay yapılan çalışmanın anlatımlı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Evde tel bükmeyle kolye yapmak için örnek çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve yapabilmenize imkan tanıyacak resimli anlatıma sahip tel bükmeyle kolye yapmak için resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tel-bukmeyle-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7362.html

 

KABARIK ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi örgü çiçek kabarık, kabaran çiçek örgü modeli ve kabarık tığ işi örgü örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir