TEL BÜKMEYLE MİNYATÜR KUŞ KAFES MAKETİ YAPMAK

Tel bükmeyle minyatür kuş kafes maketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde sevecek ve yapmak isteyeceksiniz. Bu tür kendin yap minyatür çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Bu tür çalışmaları sitemizde bolca bulabilir ve sizde bu tür minyatür sanatlarla uğraşıyorsanız, birçok malzemeyi ve anlatımı sitemizden yararlanarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Minyatür maket yapmak gibi birçok çalışmayı buldukça paylaşıyorum. Bu güzel anlatımda ise aşama aşama tel bükmeyle minyatür kuş kafesi yapılmış.

Sizde aynısını yapabilirsiniz. Minyatür işi biraz sabır isteyen bir iş olduğu için yaparken sıkılabilirsiniz. Tamamlanınca ise ortaya harika bir minyatür kuş kafes süs çalışmasının çıktığını göreceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

tel-bukmeyle-minyatur-kus-kafes-maketi-yapmak

 

KUMAŞ OYUNCAK FARE ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde oyuncak fare yapmak, kolay oyuncak fare yapımı ve kumaş oyuncak fare yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir