TEL ÇÖP SEPETİNDEN KUMAŞLA AVİZE YAPMAK

Tel çöp sepetinden kumaşla avize yapmak için paylaştığımız bu güzel ve farklı değerlendirme çalışmasını sizde kullanabilirsiniz. Kendin yap çalışmasının detayları altta yer alıyor. Adım adım yapılmak isteneni sizde uygulayabilir ve kısa sürede bu güzel çalışmayı yaparak evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz tel sepet boyutuna göre avize veya masa lambası olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Telli çöp sepeti değerlendirme çalışması olarak benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır.

Onlarda çok güzel ve farklı fikirler içeriyorlar. Onlara da muhakkak bakmanızı tavsiye ediyorum. Bu sevimli ve güzel çalışmayı çocuk odasına masa lambası veya çalışma masasına ışık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

tel-cop-sepetinden-kumasla-avize-yapmak

 

FİMO HAMURUYLA TAVŞAN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuru kase yapımı, fimo hamuruyla kase yapmak ve fimodan hayvan motifli kase hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir