Tel Sarma Ağaç Kolye Yapmak

Turistik yerlerde takı ve aksesuar satan sergi türü yerlerde gördüğünüz değişik takıların nasıl yapıldığını merak edenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda tel sarma ağaç kolye yapmak için adım adım ne yapacağınızı detaylı bir şekilde gösteren resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Önceden de tel sarma kolye yapmak için benzer örnekler paylaşmıştım.

Bu yazımın altında onlar kesinlikle çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Tel sarma ağaç kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda kullanılan malzemeleri bir hobi markette veya incik boncuk satan dükkanlarda bulabilir ve temin edebilirsiniz.

 
 

Yapımını anlatan resimli anlatımdan da yararlanarak temin ettiğiniz malzemelerle tel sarma ağaç kolye yapımını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-sarma-agac-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7423.html

 

Keçeden Ayçiçek Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden ayçiçeği yap, keçeden basit çiçek yap ve keçeden çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir