TELEFON ŞARJ ALETİ SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sahip olduğunuz akıllı cep telefonlarının şarj cihazını süslemeyle alakalı güzel bir örnek buldum. Belki sevenler veya yapmak isteyenler olabilir.

Oje ve sim malzemesi ile telefonun şarj aletini süslemek isteyen bayan arkadaşlarımız olabilir. Resimli anlatımda aslında ne yapılması gerektiği birkaç karede anlatılmış.

Daha önce telefon şarj aletinin kablosunu süslemeyle ilgili benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları kolay bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak olan benzer telefon süsleme çalışmaları, kapak süsleme fikirleri gibi birçok çalışmaya da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Evde telefon şarj aleti süsleme örneğinden yararlanarak sizde sahip olduğunuz cihazların kablolarını süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

telefon-sarj-aleti-susleme-ornekleri

source

 

OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boyama noel baba resimleri, kolay noel baba boyama resimleri ve matematik işlemli boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir