TELLİ ÇÖP SEPETİNDEN AVİZE YAPMAK

Telli çöp sepetinden avize yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışması belki dikkatinizi çekebilir. Bu tür değişik çalışmalar yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Kolayca yapacağınız bu güzel çalışma da tel çöp sepetinin alt kısmını delip, içine ışık sabitlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra avize şeklinde kullanmak istediğiniz yere asmanızla işlem tamam olacak. Bu tür kolay yapılan avize çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayabilir ve değişik dekoratif çalışmalar sayesinde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

telli-cop-sepetinden-avize-yapmak

 

KEÇEDEN İÇ İÇE GEÇMELİ KALP SÜS başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe süs, keçe kalp süs ve keçe kalp süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir