TENEKE KOVADAN DUVARA HAVLULUK YAPMAK

Teneke kovadan duvara havluluk yapmak gibi ilginç fikirler görünce çok seviniyorum. Hem bu güzel kendin yap çalışması daha değişik çalışmaları bulabilmemiz için bize fikir sağlamış oluyor. Hem de bu tür dekoratif duvar çalışmaları yapmak için çok işimize yarıyorlar.

Sizde evinizde duvara dekoratif havluluk veya lazımlık yapmak istiyorsanız, bu değişik fikri uygulayabilirsiniz. Daha önce sitemizde teneke kutudan havluluk yapmak gibi ilginç bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Onda da yine teneke kutu duvara monte ediliyor ve boyandıktan sonra havluluk veya lazımlık olarak kullanılıyor.

 
 

Zaten o çalışma da hemen bu yazımızın altından karşınıza muhtemelen çıkacaktır. Bu tür dekoratif duvar çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

teneke-kovadan-duvara-havluluk-yapmak

 

HASIR İPLE SARKAÇ TAHTA RAF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan saman iple raf, hasır iple sarkaç raf yapımı ve hasır iple tahta raf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir