TENEKE KUTUDAN RENKLİ BANTLA AVİZE YAPMAK

Teneke kutudan renkli bantla avize yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli dekoratif çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını ben çok beğendim. İlk fırsatta boş zamanımda yapmayı düşünüyorum. Teneke kutu üzerine kontraplak malzeme yapıştırılıyor.

Ancak siz direk renkli bantla kapatabilirsiniz. Önce siyah bantla kapattıktan sonra daha canlı olması için renkli bantı sırasıyla geçebilirsiniz. Dilerseniz boyayabilirsiniz. Dilerseniz de renkli bantlardan efektif şekiller verebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış.

Teneke kutunun dip kısmını kesebilir ve lambanın kablo tertibatının geleceği yeri ayarlayabilirsiniz. Biraz yardım almanızı da tavsiye edeceğim. Şimdi bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

teneke-kutudan-renkli-bantla-avize-yapmak

 

EVDE MİNİMON KALEMLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay minimon kalemlik yapmak, minimon kalem kutusu yapmak ve minimon kalemlik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir