TENEKE KUTUYU ÇUVAL BEZİYLE SÜSLEME

Teneke kutuyu çuval beziyle süslemek isteyenler olur diye paylaştığım güzel ve değişik bir çalışma ile karşınızdayım. Evde kolay yapılan bu tür kendin yap çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Altta yer alan çalışmanın malzemelerini kolayca temin edebilir ve bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde boş vakit değerlendirme veya kendinize yeni hobiler arıyorsanız, bu güzel çalışmayı ve benzerlerini öneririm. Hem eğlenceli zaman geçirmenizi sağlarlar. Hem de çuval beziyle yapılan çalışmalar sayesinde sizde kendinizi geliştirebilir ve değişik fikirler ortaya koyabilirsiniz.

 
 

Yapımı kolay olan çalışmaları altta benzer yazılar bölümünden de bulabilirsiniz. Anlatımlı kolay yap çalışmaları sayesinde sizde satış amaçlı ürünler ortaya çıkarabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

tenek-kutuyu-cuval-beziyle-susleme

 

ANLATIMLI BALIK ŞEKLİNDE BANYO LİFİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı balık lif yapımı, balık banyo ovunma bezi ve balık banyo ovunma lifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir