TEZGAHTA EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

Tezgahta el yapımı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Tezgahta yapılan bileklik çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden bulabilirsiniz.

Anlatımlı el yapımı boncuklu bileklik yapımı çalışmaları ile sizde evinizde kendinize yada sevdiklerinize el yapımı takılar yapabilirsiniz. Hatta bu işi ticarete dönüştürüp, fazlaca yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kolay bileklik yapma çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel boncuklu takılar yaparak geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilir veya hediye olarak da vermeyi düşündüğünüz kişilere yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

tezgahta-el-yapimi-boncuklu-bileklik-yapmak

 

PET ŞİŞEYLE ÇORAPTAN BALONCUK ALETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balon kabarcık oyuncağı yapmak, çorapla pet şişeden baloncuk oyuncağı yapmak ve köpük baloncuk tabancası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir