TIĞ İŞİ 6 YAPRAKLI PUF DİKİŞ ÖRNEĞİ

Tığ işi 6 yapraklı puf dikiş örneği arayanlar için bulduğum bu ayrıntılı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kendin yap çalışması olarak uzun süredir örgü işi ve örneği paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı sevebilir ve yapmaya kalkarsanız anlatımından yararlanabilirsiniz.

Tığ işi yapraklı papatya olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Tığ işi çiçek yapımı için paylaştığım birçok örnek arasında yer alan bu güzel çalışmayı yapabilir veya yapımından fikir alabilirsiniz.

 
 

Benzerlerini altta bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika tığ işi çiçek örnekleri ve motifleri yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tig-isi-6-yaprakli-puf-dikis-ornegi

 

TIĞ İŞİ MERDİVEN ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi merdiven, tığ işi merdiven desen örneği ve tığ işi merdiven motifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir