TIĞ İŞİ BİRİT YAPMAK

Tığ işi birit yapmak isteyen ev hanımları olabilir diye hem resimli anlatım hem de videolu anlatım paylaşalım dedik. Bu yazımızda paylaştığımız çalışma da tığ işi brit yapmak için detaylı anlatımlar yer alıyor. Kalın şişle tığ işi birit yapmak için altta yer alan resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Adım adım anlatımı ise hemen resimlerin altında yer alan video da yer alıyor. Kısa sürede yapabilir ve sizde tığ işi birit yapımını öğrenebilirsiniz. Tığ işi çalışmaları sürekli paylaştığımız sitemizde daha değişik tığ işi örnekleri ve tığ işi çalışmaların anlatımlarını hemen bu yazımızın altında karşılaşacağınız benzer yazılar ekranında da bulabilirsiniz.

Onlar da çok güzel ve detaylı anlatımlar içeriyor. Kısa sürede sizde öğrenip, bu güzel tekniği öğrenebilirsiniz. Tığ işi birit tekniği ile yapacağınız örgülerin güzel olacağını alttaki resimli anlatımda yer alan örneklerden de görebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-birit-yapmak10

 

TIĞ İŞİ HAYVAN FİGÜRLÜ BEBEK ŞAPKA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi hayvan figürleri yapmak, tığ işi hayvan motifli örgüler ve tığ işi hayvan motifli şapkalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir