TIĞ İŞİ GÜZEL ÇİÇEK ÖRNEĞİ

Tığ işi güzel çiçek örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve farklı örneğin anlatımı altta yer alıyor. Bu tür tığ işi çiçek örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı tığ işi motif örneğinin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizde aynısını yapabilirsiniz.

Tığ işi kolay yapılan çiçek örneklerine sitemizde yer alan örgü işleri ile tığ işi kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında da bulunan örnek çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı tığ işi örgü örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-guzel-cicek-ornegi

 

GÜZEL KIZ BOYAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kışlık kız boyama resimleri, kız boyama örnekleri ve kız boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir