TIĞ İŞİ HAYVAN FİGÜRLÜ BEBEK ŞAPKA MODELLERİ

Tığ işi hayvan figürlü bebek şapka modelleri arayanlar için derlediğimiz bu güzel çalışmaların altında yapılışını gösteren anlatımlar da yer alıyor. Anlatımlı tığ işi hayvan motifi yapımını öğreneceğiniz videolar hemen resimlerin altında yer alıyor.

Örnek resimlerde gördüğünüz gibi tığ işi hayvanlı şapka bere modelleri bir araya getirilmiş. Ancak aralarında hayvanlı paspas, hayvanlı havlu modeli, hayvan figürlü kıyafet örnekleri de var. Araya karışmış diyelim. Sizde evde tığ işi hayvan figürlü çalışmalar yapıyorsanız bu güzel çalışmaları sevecek ve yararlanmak isteyeceksiniz.

Anlatımlı tığ işi hayvan figürleri yapmak veya motifleri yapmak isteyenler için sitemizde çok sayıda anlatım ve detaylı örnekler de yer alıyor. Bu yazımızın altında da ilk örneklerine ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

 

AKILLI İPLE ÖRÜLMÜŞ ÖRGÜ KIZ ERKEK BEBEK PATİKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. akıllı ipten bere modelleri, akıllı ipten eldiven yapmak ve akıllı ipten hırka modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir