TIĞ İŞİ MERDİVEN ÖRNEĞİ

Tığ işi merdiven örneği arayan bayanlar olabilir diye bu güzel çalışmayı paylaşayım dedim. Bu tür çalışmaların anlatımlı videoları genelde olur. O tür bir çalışma bulamadım. Örgü çalışması olarak paylaştığım bu güzel örnek merdivene benziyor.

Benzer örgü işleri veya tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarının işine yarayacağını düşünerek bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Benzer tığ işi çalışmaları altta bulabilirsiniz. Bu güzel çalışma tığ işinden yapılıyor.

Merdiven örneği olarak adlandırdım. Ancak belki başka bir ismi de olabilir. Benzer örgü işleri yapan ev hanımları yorum olarak bu güzel örneğin veya motifin ne olduğunu yazacaklardır. Kolay gelsin.

 
 

source

tig-isi-merdiven-ornegi

 

BOŞ KUTU KAPAKLARINDAN DUVARA TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan tablo, karton kutudan tablo yapımı ve karton kutuyla süslü tablo hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir