TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK ÖRNEĞİ

Tığ işi örgü çiçek örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Kolayca yapıp kullanabilir ve değişik örgü çalışmalarınızda da bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi örgüler ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel tığ işi örgüler yapabilirsiniz.

Anlatımlı örgü çalışmaları ile sizde kendinize özgü örgüler hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde birçok değişik tığ işi örgü örneklerine ulaşacaksınız. Kategorileri dolaşırsanız aradığınız örgü modellerini de bulabilirsiniz.

Benzer örgü örnekleri ve yeni örgü modellerini buldukça yine sizlere anlatımlı video ya da resimli anlatım şeklinde paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

tig-isi-orgu-cicek-ornegi

 

ÖRGÜ ŞAL ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü şal anlatımlı, örgü şal modeli ve örgü şal örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir