TIĞ İŞİ ÖRGÜ KABAK YAPMAK

Tığ işi örgü kabak yapmak için paylaştığımız bu güzel ve anlatımlı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da resimler ve video yer alıyor. Ancak videolu anlatımda örgü kabak tığ işi çalışması bulamadım. Henüz öyle bir çalışma hazırlanmamış. Ancak benzerini buldum.

Tığ işi anlatımlı örgü kabak yapılışıyla ilgili resimli anlatımda aşama aşama gözüküyor. Adımları uygulayarak sizde örgü kabak yapıp süs amaçlı kullanabilirsiniz. Ponpon niyetine örgülerinizde kullanabilirsiniz. Örgü kabak yapılışıyla alakalı daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

O çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkabilir. Onlara da göz atmayı unutmayın. Tığ işi örgüden kabak yapımıyla alakalı benzer çalışmaları da buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

TIĞ İŞİ BİRİT YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi birit, tığ işi birit nasıl yapılır ve tığ işi birit yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir