TIĞ İŞİ ÖRGÜ KİRPİ ELDİVEN YAPMAK

Tığ işi örgü kirpi eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Adım adım kendin yap çalışması ile tığ işi eldiven yapabilirsiniz. Tığ işi kirpi eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma size fikir olacaktır.

Anlatımlı tığ işi kirpi eldiven çalışmasının detaylı anlatımını bulunca yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Tığ işi örgü kirpi eldiven yapımı arayanlar olabilir diye hem fikir verme amaçlı, hem de kolayca yapabilmek için bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan tığ işi çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kısa sürede kirpi eldiven modeli yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Adım adım kirpi eldiven yapmak için paylaştığım çalışmanın görünümü ise altta ;

 
 

source : pinterest

tig-isi-orgu-kirpi-eldiven-yapmak

 

RAKAMLA BAYKUŞ TAMAMLAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baykuş rakam tamamlama, rakam baykuş tamamlama çizimi ve rakam hayvan tamamlama çizim hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir