TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK PATİK YAPMAK

Tığ işi örgü terlik patik yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı olarak altta yer alan çalışmayı detaylıca yapıp, keyifle kullanabilirsiniz. Tığ işi patik yapımıyla ilgili daha önce öğretici videolar da paylaşmıştık. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı patik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel patik yada terlikler yapıp kullanabilirsiniz. Yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hatta bu tür örgü terlik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı örgü terlik yapmak veya patik yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde kısa sürede boş zamanlarınızı değerlendirip çok güzel eşyalara da sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı gösterilen resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

tig-isi-orgu-terlik-patik-yapmak

 

KARTONDAN MAKET ANANAS KUTUSU HAZIRLAMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton maket ananas süs, kartondan ananas paketi yapmak ve maket ananas kartondan hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir