TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÜZERİNE ÇİÇEK İŞLEME NASIL YAPILIR

Tığ işi örgü üzerine çiçek işleme nasıl yapılır diyen ev hanımlarına özel olarak derlediğimiz bu güzel çalışma da anlatımlı video da yer alıyor. Adım adım nasıl yapılacağını resimlerden öğrenebilirsiniz. Tığ işi örgü çalışmaları yapıyorsanız ve çiçek motifleri ile uğraşıyorsanız bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi örgü üzerine çiçek işleme çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay yapılan örgü üzerine çiçek işleme örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı örgü üzerine çiçek işleme paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Yorumlarınız da bizim için önemli olup, aynısından veya farklısını yapıyorsanız bize ulaştırabilirsiniz. Bu tür çalışmaların yapımını gösteren öğretici videoları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri çanta nasıl yapılır, deri kumaşla çanta nasıl yapılır ve deri kumaştan çanta yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir