TIĞ İŞİ PEMBE BEBEK HIRKA MODELİ YAPMAK

Tığ işi pembe bebek hırka modeli yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayla ilgili hemen altta anlatımlı video da yer alıyor. Tığ işi bebek hırka modellerinin yapılışını daha önce çoğu kez vermiştir. Hatta örnek resim ve videolu anlatımlarına hemen alttan ulaşabilirsiniz.

Adım adım tığ işi pembe hırka örneği yapmak için paylaştığımız bu güzel örnekte detaylar yer alıyor. Hemen altta ise anlatımlı eğitici video bulunuyor. Bebeği olanlara veya bebek bekliyorsanız kendinize yapabileceğiniz harika bir pembe hırka modeli olduğunu söyleyebilirim.

 
 

Öğretici video sayesinde sizde kısa sürede tığ işi bebek hırkaları yapabilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde bebek hırkaları veya bebekler için çalışmalar yapabilirsiniz. Sitemizde bebekler üzerine birçok anlatım yer alıyor. Kolay gelsin.

 

ÇAKIL TAŞLARINDAN NİHALE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından nasıl nihale yapılır, çakıl taşından nihale ve çakıl taşıyla nihale yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir