TIĞ İŞİ TİMSAH ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR

Tığ işi timsah örneği nasıl yapılır diyen ev hanımları olabileceği için onlar için derlediğimiz güzel bir çalışma ile yine karşınızdayız. Örnek resimlere ulaştığım netten, yine anlatımını da bulduğum videolardan yararlanarak sizde kısa sürede timsah sırtı örgü örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Balık pulu olarak da bilinen bu örgü örneğini sizde öğrenerek bere, başlık, hırka veya yelekler örgebilirsiniz. Gerçekten güzel bir örgü modeli olup, anlatımları altta farklı farklı mevcuttur. İstediğiniz birisini kullanarak sizde öğrenebilir ve hemen tığ işi timsah modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı örgüler sayesinde sizde kısa sürede çok güzel tığ işi örgü modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Benzer örgü örneklerine de sitemizden ulaşarak yararlanabileceğinizi belirtmek isterim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

 

RENKLİ PLASTİK KAŞIKTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde plastik kaşıktan süs yap, plastik kaşık değerlendirme ve plastik kaşıktan çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir