TIĞ İŞİ YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Tığ işi yıldız örgü örneği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da kare kare ne yapılması gerektiği belirtilmiş. Fazla ayrıntı olmasa bile tığ işi örgü yapan ev hanımları bu güzel çalışmadan kolayca yararlanacaktır.

Hatta benzer örgüler yapanlar ise bu güzel örneği çıkarıp, aynısını yapabilirler. Benzerini yapanlar hem fikir alabilirler. Hem de bu tür tığ işi yıldız örneği ile çeşitli örgü işlerinde kullanabilirler. Sitemizde tığ işi ile ilgili birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Onları da inceleyerek çok güzel çalışmaların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Anlatımlı tığ işi örgü örneklerini buldukça yine paylaşacağım. Ben fazla anlamıyorum ama illaki işine yarayan ev hanımları olacaktır. Kolay gelsin.

source

tig-isi-yildiz-orgu-ornegi

 

HOBİ ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahtayla örgü yapımı, dondurma çubuğuyla örgü yapmak ve hobi çubuğundan örgü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir