Tişörtten Takı Yapmak

Tişörtten Takı Yapmak

Başlığı doğru mu attım bilmiyorum ama… sanırım böyle olsa gerek. Bu yazımda sizlere tişörtten takı yapmak isteyenlere birkaç malzeme ile kısa sürede el yapımı takı yapmayı anlatan bir resimli anlatım paylaştım. Eski tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz bir tişörtü kullanarak bu güzel takı çalışmasını evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde eski tişörtten takı yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda yapılması gerekenler madde madde paylaşılmış. Yapmanız gereken malzemeleri temin edip, çalışmaya bir an önce başlamak.

Tişörtten takı yapılışı ile ilgili malzemeler ise şöyle ;

  • eski bir tişört.
  • makas.

İlk olarak tişörtü resimli anlatımdaki gibi kesmeye başlamanız gerekiyor. Daha sonra kestiğiniz parçaları birbirine dolayıp, fazlalık olan yerleri tekrar makasla kesmeniz gerekiyor. Tüm detayla resimli anlatımda paylaşılmış. Yapımı bana biraz karışık geldi ama bu tür çalışmaları yapmayı sevenler kolaylıkla bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirler.

 
 

Şimdi sizleri t-shirtten takı yapımı ile ilgili resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

tisortten-taki-yapmak

Eski bir kırmızı tişörtünüz varsa veya değişik renkte tişörtleriniz varsa bu mükemmel takı çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay gözüken çalışmayı ben yapamadım ama eminim ki sizler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları aslında video şeklinde paylaşmak lazım. Fakat bulduğum zaman yine bu başlık altından sizlere tişörtten takı yapımını anlatan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Benzer çalışmaları kendin yap ve takı kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

source : http://shopwalkinlove.com/t-shirt-scarves-diy/#.T7dOHOtSS8A

 

Renkli Yün İpten Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bileklik yapmak, evde kolay bileklik nasıl yapılır ve ipten bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir