TÜL KUMAŞTAN GÜL YAPMAK

Tül kumaştan gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmanın aşamalarını tamamlayarak sizde tül kumaşı veya tüle benzer malzeme kullanarak aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Kolayca yapacağınız bu güzel çalışmayı evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada süsleme veya etkinlik, parti, doğum günü gibi özel günler içinde tül kumaş çiçek çalışmaları ile evi güzelleştirebilirsiniz. Süsleme çalışmaları olarak sitemizde daha önce de kolay çiçek yapmak veya evde kolay yapılan çiçek çalışmalarının anlatımlarını paylaşmıştık.

 
 

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği açık açık belirtilmiş. Kısa sürede yapıp, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

tul-kumastan-gul-yapmak

 

ESKİ DANTELLERİ NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİZ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski dantel değerlendirme, eski dantelden yapılanlar ve eski dantelle süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir