TÜL KUMAŞTAN PONPON YAPMAK

Tül kumaştan ponpon yapmak için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Tülden ponpon yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı pek hatırlamıyorum. Ancak kumaştan ponpon yapmak veya yün ipten ponpon yapmak gibi birçok değişik çalışmanın anlatımına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ponpon yapıp süs veya oyuncak yada çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabiliyorsunuz. Tül kumaştan da ponpon yapıldığını bende ilk kez görüyorum. Gerçekten de güzel ve şirin gözüküyor.

 
 

Evde kolay ponpon süs yapıp kullanabilir ve çeşitli çalışmalarınızda ek malzeme olarak kullanabilirsiniz. Süsleme çalışması olarak bu güzel fikri sizde mutlaka değerlendirmelisiniz. Evde kolay ponpon yapmak için tarif ise şöyle ;

tul-kumastan-ponpon-yapmak

 

PÜSKÜLLE KOLAY TAKI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. püskül süs yapımı, püskül takı nasıl yapılır ve püskül takı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir