TÜL PONPON NASIL YAPILIR

Tül ponpon nasıl yapılır diyorsanız, altta yer alan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yapılan malzemeyi yada aracı bulamazsanız bile karton kullanabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışması ile daha önce de paylaştığımız anlatımlardaki gibi kolay tül ponpon yapımı aktarılmış.

Adım adım nasıl yapıldığını öğrenip sizde harika tül ponpon çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan tül ponpon süs çalışmaları ile sizde evinizde süsleme çalışmalarında bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Adım adım tül ponpon süs çalışması sayesinde eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz.

 
 

Tül ponpon yapıp süsleme çalışmalarında kullanarak evinizi çok güzelleştirebilirsiniz. Güzel süsleme çalışmalarında her zaman tül malzemesi ile yapılan çalışmalar başarılı olmuştur. Tülden ponpon yapmak için anlatım ise şöyle ;

tul-ponpon-nasil-yapilir

 

ÖRGÜ İPİNDEN PONPON YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü iple ponpon, anlatımlı örgü ipten ponpon ve kolay örgü ponpon yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir