TÜLDEN TOKA YAPMAK

Evinizde artık tül parçaları varsa değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde tülden toka yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Nasıl yapıldığı tam detaylı anlatılmıyor ancak, nasıl yapacağınızı kavrayacağınızı düşünüyorum.

Evinde tül diktiren ev hanımlarında mutlaka tül parçaları kalmıştır. Yada yeni tül taktıranların evinde de eski tül parçaları mutlaka duruyordur. İşte tül parçasından toka yapmak için bu yazımdaki çalışmayı kullanabilirsiniz.

Daha önce artık kumaştan toka yapmak veya keçeden toka yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Fakat sanırım tülden toka yapmak için herhangi bir benzer çalışma paylaşmamıştım.

 
 

Eğer varsa da zaten bu yazımın hemen altında çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay artık tülden toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

LİKOPEN NEDİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hangi meyvelerde likopen var, likopen domates ve likopen karpuz hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir