TÜLLÜ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK

Tüllü kumaştan kelebek toka yapmak için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde denemelisiniz. Evde artık kumaştan veya tül kumaştan kelebek şeklinde tokalar yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza yapacağınız bu güzel kelebek tokalar sayesinde hem onları elbiselerinin üstünde duracak harika bir takıya sahip olmalarını sağlayacaksınız. Hem de bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Tül kumaştan kelebek toka yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede sizde aynısını yapabilir ve değişik takı sahibi olabilirsiniz.

Kelebek şeklinde toka yapmak için sitemizde buna benzer birçok çalışmayı takı kategorisinde paylaşmıştım. Adım adım nasıl yapacağınızı belirten resimli anlatım sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri tül kumaştan kelebek toka yapımının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tullu-kumastan-kelebek-toka-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir