Tuvalet Kağıdı Rulosundan Duvara Süs Yapımı

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Duvara Süs Yapımı

Evde tuvalet kağıdı rulosundan duvara süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları bir bir yerine getirerek, sizde evinizin duvarlarına dekoratif süslemeler yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan diğer çalışmaları sitemizdeki kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Gerçekten de tuvalet kağıdı rulosundan harika çalışmalar yapılmaktadır. Sizde evinizdeki tuvalet kağıdı rulosundan evinizdeki duvarınıza dekoratif süsleme yapmak için paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip edebilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan duvara süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

garniture de rouleau – roll trim – Rollenverkleidung

 

Evde Eski Dantelden Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde avize nasıl yapılıre, evde dantel avize yapımı ve evde dantel ile avize yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir