TUVALET KAĞIDINDAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK

Tuvalet kağıdından oyuncak kedi yapmak için farklı bulduğum bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaştığım çalışma tuvalet kağıdı rulosundan yapılıyor. Tuvalet kağıdı rulosu bittiğinde genelde atarız.

Ancak onu kullanarak çok güzel ve değişik çalışmalar yapıldığını biliyor muydunuz? işte o çalışmalardan birisiyle karşınızdayım. Sitemizde yer alan kağıt karton kategorilerinde bu tür çalışmaları fazlaca bulabilirsiniz.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Gerçekten tuvalet kağıdı rulosuyla çok değişik çalışmaların yapıldığını görünce şaşıracaksınız. Ben ilk gördüğümde vay be dediklerim dahi oldu.

Sizde ilk kez bu tür çalışmaları görüyorsanız, çocuklarınıza basit karton oyuncaklar yapmak için bu karton fikirlerini yapmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan tuvalet kağıdı rulosundan kedi yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidindan-oyuncak-kedi-yapmak

source

 

ANLATIMLI İĞNE OYASI ZÜRAFA TEKNİĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı iğne oyası örnekleri, iğne oyaları zürafa tekniği ve iğne oyası modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir