TÜYLÜ İPTEN OYUNCAK KUŞ YAPMAK

Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmede kullanabilirsiniz. Anlatımlı kolay yapılan bu güzel çalışmayı süs niyetine yapabilirsiniz.

Oyuncak olarak yapıp kullanabilirsiniz. Yada ip bağlayarak sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz. Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı tüylü kuş çalışmasını kolayca yapıp hemen süs amaçlı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sarkaç süs çalışması olarak bu güzel kuş yapımı çalışmasını TV ünitesi önüne de koyabilir veya vitrin süsü olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmasını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

tuylu-ipten-oyuncak-kus-yapmak

 

SÜT KUTUSUNDAN OYUNCAK APARTMAN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. süt kutusundan apartman oyuncak nasıl yapılır, süt kutusundan apartman yapmak ve süt kutusundan minyatür apartman hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir