ÜÇGEN GÜL DESENLİ LİF YAPMAK

Üçgen gül desenli lif yapmak isteyen ev hanımlarının dikkatine, bu güzel çalışmanın hemen altında videolar da var. Resimli anlatımlardan yararlanabilir veya öğretici videoları da izleyerek sizde evinizde çilek lif modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Üçgen lif modeli yapıp kullanmaya başlayabilir veya sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Evde kolay lif yapmak için sitemizde daha önce öğretici birçok set paylaşmıştık. Hepsine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı lif modeli çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem evde bu tür çalışmalar yaparak keyifli zaman geçirebiliyoruz. Hem de bittikten sonra teşekkürleri görmek bize gurur veriyor.

Bu tür lif çalışmalarını sizde yapıyorsanız bu güzel çalışmadan mutlaka yararlanmalısınız. Evde lif yapmaya başladıysanız ve farklı çalışmalar arıyorsanız sitemizde buna benzer daha birçok örneğe yer vermiştik. Onlar da hoşunuza gidebilir ve beğenebilirsiniz. Anlatımlı üçgen lif modeli yapmak için paylaştığımız çalışma da adım adım öğretici detaylar yer alıyor. Kısa sürede yapabilir ve hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Sitemizde öğretici lif yapımı çalışmaları ve örnek birçok lif modelinin resimli anlatımları dahil videolu anlatımları da bulunuyor. Ev hanımlarına hem para kazandıracak hem de boş zamanlarında yapıp kullanabilecekleri birçok örgü işleri, tığ işi, dantel işleri ve başta lif modelleri olmak üzere birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilmektedirler.

Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize sosyal medya adresimizden gönderin yayınlayalım. Evde nasıl lif modeli yaparım diyorsanız mutlaka sitemizdeki lif örnekleri kategorisine göz atın. Öğretici Türkçe lif modeli yapma videoları mutlaka işinize yarayacak. Detaylı anlatımlardan yararlanarak sizde evde hemen lif yapmaya başlayabileceksiniz. Evde banyo lifi örme ve kolay yapılan desenli lif örnekleri ile sizde daha değişik lifler yaparak çeyizlik yapan genç kızlara da verebilirsiniz. Çeyizlik lif modellerini de örnek olarak sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel üçgen lif modeli yapılışı çalışmasının önce resimli anlatımları ve sonra altta yer alan benzer çalışmaların videolu anlatımları ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın, inceleyelim ve yardımcı olalım. Şimdi çalışma ile baş başasınız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

Resim kaynak : marifetane.com

 

YÜN İPTEN PONPON KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ponpon kitap ayraç yapımı, ponpon kitap ayracı nasıl yapılır ve ponpondan kitap ayracı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir