VİDEO ANLATIMLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

Boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere videolu anlatımı olan güzel bir çalışma paylaştım.

Damla hanımın çalışmalarından olan bu güzel boncuklu bileklik yapma çalışmasını sizde öğrenerek evde yapabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu bileklik çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Hatta resimli anlatımlarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Video anlatımlı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın hemen önünde bir adet de örnek resmine ulaşacaksınız.

Bu sayede çalışmanın tamamlandığında nasıl olduğunu görebilirsiniz. Sizde evde boncuklu bileklikler yapabilir ve elbiselerinize kombinleyebilirsiniz.

Sitemizde bol bir miktarda boncuklu bileklik yapmak ve evde kolay takı yapmak üzerine birçok çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzer birçok takı çalışması çıkacaktır. Hem resimli anlatım hem de anlatımlı videolarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri video anlatımı ile birlikte örnek resmi de bulunan boncuklu kolay bileklik yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-boncuklu-bileklik-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI 1-3 YAŞ ARASI BERE ŞAPKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 1-3 yaş bebek beresi yap, 1-3 yaşında bebek beresi yap ve anlatımlı bebek beresi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir