VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ

Sepet örmeyi gösteren anlatımlı video sayesinde sizde evde gazeteden sepet örme tekniğini öğrenerek çok güzel ve şık örgü sepet çalışmaları yapabileceksiniz.

Daha önce de benzer şekilde birçok kez anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniğini gösteren çalışmalar ve örnek kendin yap projelerini paylaşmıştım.

Video anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniği arayanlar için bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde evde kullanmadığınız gazeteleri örgü sepetlere dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan örgü sepet çalışmalarını hemen benzerlerini bu yazımın altından da bulabilirsiniz. Video anlatımlı gazeteyle sepet örmek için çalışmayı mutlaka izlemelisiniz.

Böylece adımlarını öğrendiğiniz tekniği gazete kağıtlarından deneyerek sizde evinizde çok güzel sepetler yapabilirsiniz. Süs sepetleri çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz.

Profesyonelce yaparsanız satıp para da kazanabilirsiniz. Çok güzel bir değerlendirme çalışması olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi sizleri detaylı anlatımlı gazeteden sepet örme tekniğini gösteren çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-gazeteyle-sepet-orgu-teknigi-ogrenme

source : youtube.com

 

PUZZLE YAPBOZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. puzzle örgü örneği yap, puzzle örneği nasıl yapılır ve türkçe anlatımlı yapboz örgüsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. adana günlük kiralık daire diyor ki:

    teşekkür ediyorum nuray hanım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir