YASTIK ÜSTÜ KEÇE ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Yastık üstü keçe çiçek süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de güzel çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan keçe süs çalışmaları ile sizde evde boş zamanlarınızı böyle yastık keçe süs çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz.

Yastık üstüne keçeden çiçek süs yaparak evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif süslü yastık modeli yapıp kullanabilir veya fazlaca yapıp satabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere de bu güzel süs çalışmalarından yapabilirsiniz.

Yastık süsü yapmak için keçeyle çok güzel çiçek süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Yastık için keçe süs yapımıyla ilgili çalışmalar hemen bu yazımın altından da karşınıza çıkacak. Onlar da çok güzel ve kolay yapılır özelliklerde karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

 
 

yastik-ustu-kece-cicek-sus

 

KIYAFET BİRLEŞTİRME YENİ ELBİSE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elbise birleştirerek kıyafet yapmak, elbise birleştirme moda ve elbise birleştirme örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir