YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN KELEBEK SÜS YAPMAK

Yastık üstüne keçeden kelebek süs yapmak için paylaştığım bu güzel dekoratif süs çalışmasını ben çok sevdim. Kelebek süsü yaparak yastıkları süsleyebilir ve etrafınızdaki standart görünümlü yastıklardan kurtulmuş olursunuz. Bu tür keçe süs çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Keçeden kolay süs yapmak için öğretici birçok çalışmadan yararlanabilir ve keçe süsleme yada yorgan süsü yapmak için de kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe süs çalışmaları sayesinde evinizdeki tüm yastıkları süsleyebilirsiniz. Kolay süs yapmak için altta paylaştığım çalışma da şablon da yer alıyor.

Kısa sürede yapabilir ve hemen yastık üzerine dikerek, etrafınızdaki standart görünümlü yastıkları süslemiş olursunuz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yastik-ustune-keceden-kelebek-sus-yapmak

 

KARTON KUTUDAN MAKET UÇAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde oyuncak uçak yapmak, karton koliden uçak yapmak ve karton maket uçak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir