YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK

Yastık üstüne keçeden süs yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması hoşunuza gidebilir. Yastıklarınızın klasik görüntüsünden sıkıldıysanız sizde bu güzel fikirden yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve daha değişik şekillerde de yapmayı da düşünebilirsiniz.

Evinizdeki klasik görünümlü yastıkları veya minderleri süsleyebilirsiniz. Daha önce keçeden yastık süsü yapmak için paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine çok güzel ve kısa sürede yapılmakta olup, eğlenerek yapabileceğinizi de söylemek isterim.

Anlatımlı keçe süs çalışması sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeden yastık süsü yapmak için paylaştığımı çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yastığa süs yapmak için bu güzel örnekten mutlaka yararlanmalısınız.

 
 

Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yastık üstüne keçeden süs yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yastik-ustune-keceden-sus-yapmak

 

KUMAŞTAN MİNYATÜR KALP YASTIK SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp minyatür süs yapmak, kalp şeklinde süs yapmak ve kalp yastık süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir