YAZMA KENARI OYA MODELLERİ

Yazma kenarı oya modelleri olarak paylaştığımız örnekleri çok seveceksiniz. Bu tür çalışmaları yapıyorsanız ve yaparken değişik çalışmalara da ihtiyacınız oluyorsa, sitemizde birçok örneğine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları da bulacağınız sitemizde birçok örnek ve modele de ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yazma kenarı yapan ev hanımlarındansanız bu güzel örneklere bayılacaksınız. Benzer yazma kenarı örneği ve modellerini hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

 
 

Çeyizlik yazma kenarı oya modellerini de paylaştığımız sitemizde birçok örnek ve modelin yapılışı da detaylı olarak videolu anlatımlarla paylaştığımızı belirtmek isteriz. Birbirinden güzel ve kolay yapılan oya modellerini yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

25 ADET YENİ TIĞ İŞİ İĞNE OYASI YAZMA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 yazma modelleri, 25 adet iğne oyası yazma modeli ve 25 adet tığ işi yazma modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir