YEMİŞ KABUKLARINDAN KOLYE YAPMAK

Yemiş kabuklarından kolye yapmak için paylaştığımız bu güzel ve değişik çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği kısaca belirtilmiş. Aynısını yapabilir ve değişik takı tasarımları da yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür değişik takı çalışmaları her zaman ilgimi çekmiştir.

Görünce sizlere de paylaşmak istedim. Gerçekten kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz bir uğraş olduğunu da söylemem gerek. Kuru yemiş kabuklarıyla takı nasıl yapılır demeyin. Gerçekten yapıldığını bende gördüm.

 
 

Bu güzel çalışmayı kendinize yapabilir veya sevdiğiniz birisine yaparak onlara hediye de edebilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmış ve sitemizde yer vermiştik. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. İncelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

yemis-kabuklarindan-kolye-yapmak

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN HIRKA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bayan hırka modelleri, örgü bayan hırka örnekleri ve örgü bayan hırka yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir