YENİ AJURLU ÖRGÜ MODELLERİ

Yeni ajurlu örgü modelleri arıyordum. Bu güzel çalışmalarla karşılaştım. Sizlere de sunmak istedim. Gerçekten çok güzeller ve yapımcıların ellerine emeklerine sağlık. Ajurlu örgü modeli yapımıyla alakalı hemen altta benzer yazılar bölümünden öğretici video ve anlatımlı resimlere ulaşacaksınız.

Öğrenmek istiyorsanız sizde eğitiminden yararlanarak bu güzel şal, yelek, hırka, kazak çalışmalarını yapmaya başlayabilirsiniz. Ajurlu örgüler yapmayı biliyorsanız da bu güzel örnekler size fikir verecektir. İlham alacağınız bu güzel çalışmaların devamını yine buldukça sitemize ekleyeceğim.

 
 

Anlatımlı ajurlu örgü modeli yapımıyla alakalı çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Birbirinden güzel ajurlu örgü modelleri sayesinde sizde ilham alacağınız örneklerle karşılaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ DANTEL BOLEROLU GELİNLİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bolero gelinlik 2016, bolero gelinlik yapmak ve bolero modelli gelinlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir