YENİ BAKLAVA DİLİMLİ ÖRGÜ MODELLERİ

Yeni baklava dilimli örgü modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel baklava dilimli örgü hırka, kazak veya yelek modellerine bayılacaksınız. Hemen altta anlatımını da paylaştığımız çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Adım adım örgü baklava dilimli çalışmalar yapabilirsiniz.

Sitemizde öğretici olarak daha önce güzel paylaşımlara yer vermiştik. Hatta adım adım baklava dilimli örgü modellerinin yapılışı hakkında da farklı çalışmalar ve anlatımlar hemen altta karşınıza çıkacaktır.

 
 

Örgü modelleri kategorisinde de birbirinden güzel baklava dilimi yapımıyla alakalı eğitici resimli anlatımlarla öğretici videolara ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyerek çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve keyifli çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ AFRİKA MENEKŞE ÇİÇEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. afrika tığ işi çiçek, anlatımlı tığ işi afrika çiçeği ve tığ işi afrika çiçeği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir