YENİ BANYO PASPAS MODELLERİ

Yeni banyo paspas modellerini görünce şaşıracaksınız. Değişik ve güzel banyo paspaslarını daha önce de sitemizde paylaşmış ve yayınlamıştık. Altta hemen banyo paspası yapılışıyla alakalı anlatımlı videolara da yer verdik. Öğretici videoları izleyerek sizde banyo paspası yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde daha önceden paylaştığımız değerlendirme çalışması olarak eski kazaktan paspas yapmak, eski tişörtten paspas yapımı gibi ilginç çalışmaları da bulabilirsiniz. Hatta önerim olan sakallı ipten paspas yapımıyla alakalı öğretici birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Öğretici paspas çalışmalarını sitemizde bolca bulacaksınız. Bu güzel çalışmaları da fikir edinebilir ve hatta aynısından yapmak için ilham alabilirsiniz. Öğretici videoları izlemeyi unutmayın. Benzer çalışmalar ise bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da ilginizi çekebilir. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ BERE KAŞKOL MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kaşkol yapımı, çocuklar için bere ve çocuklara bere yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir